Blog

Szukasz ciekawego rozwiązania na upiększenie Twoich wnętrz w prosty, aczkolwiek zachwycający sposób? W takim razie sztukateria będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Tego typu ozdoby sprawdzą się zarówno w przypadku eleganckich, nowoczesnych mieszkań, jak i tych utrzymanych w stylu retro, minimalistycznym czy też art deco.

Czytaj dalej…

Prysznic czy wanna? Zastanawiasz się jak urządzić łazienkę? Z przyjemnością podpowiemy! Nowoczesne koncepcje aranżacyjne uwzględniają ciekawe i funkcjonalne rozwiązania do pomieszczeń zarówno małych, jak i dużych. W tym wpisie przedstawimy Ci zalety i wady rozwiązania, jakim jest kabina typu walk-in.

Czytaj dalej…

Planujesz zmienić aranżację swojego domu lub mieszkania? Zobacz co będzie modne w tym sezonie! W poniższym artykule przedstawimy Ci najciekawsze trendy w projektowaniu wnętrz na 2023 rok! Zobacz jakie nowości warto włączyć w aranżacyjną koncepcję lub poznaj nowe inspiracje, które będą świetnym dopełnieniem Twojego otoczenia!

Czytaj dalej…

Urządzają pomieszczenia często stajemy przed różnorodnymi wyborami zarówno funkcjonalnymi, jak i dekoratorskimi. Niekiedy większego kłopotu przysparzają nam małe przestrzenie, ponieważ czujemy pewne ograniczenie projektowe pod względem wyboru mebli i dodatków, szczególnie jeśli nie chcemy przesadzić. W tym tekście podpowiemy Ci jak zaaranżować salon w bloku.  

Czytaj dalej…

Urządzając wnętrza lub już nawet na etapie budowy, mamy pewnie wizje naszych przyszłych pomieszczeń. Niemniej jednak dość często stajemy przed wyborem jak zaaranżować kuchnię – czy połączyć ją z salonem, czy też wydzielić drzwiami. W tym artykule przedstawimy Ci korzyści płynące z obu tych rozwiązań, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zdecydować, które będzie najlepsze dla Ciebie.

Czytaj dalej…

Urządzając przestrzeń w domu zawracamy uwagę na wiele elementów, które razem tworzą wspaniałą aranżację, nie inaczej jest z parkietem. W tym tekście przyjrzymy się podłogom winylowym – tym, gdzie mogą być zastosowane oraz jakie mają zalety.

Czytaj dalej…

Miejsce do nauki, zabawy i odpoczynku – raz piracki statek, raz zamek księżniczki, a raz po prostu miejsce wypełnione książkami. Dziecięce pokoje spełniają wiele funkcji, dlatego też odpowiednia organizacja przestrzeni w tym pomieszczeniu jest niezwykle ważna.

Czytaj dalej…

Miejsca, w których przebywamy mogą odzwierciedlać nasze upodobania i emocje, w końcu to nic nadzwyczajnego, że wybieramy kawiarnię czy sklepu, które po prostu się na “podobają”. Podobnie powinniśmy postępować w domu, stworzyć wnętrza, które będą cieszyć nasze oczy. Na początek przyjrzyjmy się sypialni, miejscu, które zapewnia jakże potrzebną regenerację.

Czytaj dalej…

Wspaniale ożywiają każdą przestrzeń, pozytywnie wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i stanowią ciekawy element dekoracyjny. Zielone ściany są więc rozwiązaniem, które łączy w sobie wiele zalet. W jakich wnętrzach można je zainstalować? Jakie rośliny są w nich stosowane? Zapraszamy do przeczytania wpisu, który przedstawia najważniejsze kwestie związane z tego rodzaju instalacjami.

Czytaj dalej…

Przykuwającym uwagę i nadającym pomieszczeniu oryginalnego charakteru rozwiązaniem są płytki w bardzo dużym rozmiarze, czyli o powierzchni większej niż 1600 cm2. Warto mieć na uwadze fakt, że kafle wielkoformatowe dobrze sprawdzą nie tylko w łazience. Tego rodzaju płytki można spotkać na ścianach i podłogach pomieszczeń o minimalistycznym charakterze. Gdzie sprawdzi się to rozwiązanie? Poniżej prezentujemy kilka propozycji – przyjrzyjmy się im bliżej.

Czytaj dalej…